Adanademirspor
  Klüp Bilgilerimiz
 

Klüp Bilgilerimiz

Adi : Adana Demirspor Kulübü

Kurulus : 28 Aralik 1940

Renkler : Açik Mavi - Koyu Lacivert

Ilk Gol Krali : Ayhan TORUMTAY ( Izmirli Ayhan )

Ilk Baskan : Esref DEMIRAG

Ilk Kaptan : Bedri SENSERT

En Uzun Süre Kaptanlik Yapan : Muharrem GÜLERGIN

En Uzun Süre Baskanlik Yapan :Adı Lazım Değil

Kurucular: Esref DEMIRAG - Hasan SILAH - Feridun KUZEYBAY - Vasfi RAMAN - Hikmet TEZEL - Seha KEYDER - Emin ERSAN - Esat GÜRKAN - Kenan GÜLGÜN

Baskan : Mehmet Gökoglu

T.Direktör : Metin Yıldız

 

Telefon   0 (322) 453 92 69
Faks   0 (322) 457 94 37
E-Posta   kulup@adanademirspor.org.tr Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.
Adres   Aqualand yanı Adana Demirspor İsimsiz Tesisleri... Yüreğir/ADANA


BAŞKANLARIMIZ


1940 � 1946                                            ESREF DEMIRAG
1946 - 1948                                             FERRUH TANAY
1949 - 1951                                             NURI ISMAN
1951 - 1957                                             RIZA DEMIRÇEKEN
1957 - 1961                                             KEMAL AKIN
1961 - 1964                                             M. ALI TINAZTEPE
1964 - 1966                                             AHMET KISLALI
1966 - 1969                                             MAHIR YETIK
22.06.1969 - 18.06.1971                           MAHMUT KARABUCAK
19.06.1971 - 16.06.1974                           ÖZCAN OZLER
16.06.1974 - 05.11.1974                           ABDULLAH ÖNGEN
05.11.1974 - 23.11.1976                           FIKRET GÖKÇE
23.11.1976 - 11.02.1977                           DURAN ULASTIRICI
11.02.1977 - 26.06.1977                           SITKI KULAK
26.06.1977 - 10.01.1979                           HACI DÖNER
10.01.1979 - 20.02.1979                           ERDINÇ MENKU
20.02.1979 - 18.06.1979                           DURAN ULASTIRICI
26.06.1979 - 07.06.1982                           HACI DÖNER
07.06.1982 - 01.08.1982                           AVNI ALPER
01.08.1982 - 23.10.1982                           MÜSLÜM TOPRAK
23.10.1982 - 10.01.1983                           ATAMAN FEDAI
10.01.1983 - 26.07.1983                           MEHMET AKÇA
26.07.1983 - 15.08.1983                           YAVUZ DOGAN
15.08.1983 - 16.08.1984                           EROL ERK
19.08.1984 - 19.04.1985                           YAVUZ DOGAN
20.04.1985 - 25.05.1985                           ERGIN SAVCI
25.05.1985 - 28.06.1986                           ADEM ATILGAN
28.06.1986 - 24.09.1986                           A. GALIP ÇALIK
24.09.1986 - 16.01.1988                           ADEM ATILGAN
16.01.1988 - 02.06.1988                           MUHAMMET KAYMAK
02.06.1988 - 21.09.1988                           NEVZAT TOPLUKAFA
21.09.1988 - 14.04.1989                           ADEM ATILGAN
14.04.1989 - 01.07.1989                           OSMAN NURI DOGAN
01.07.1989 - 06.12.1989                           FUAT ÖZYARDIMCI
06.12.1989 - 12.06.1991                           SELAHATTIN ÇOLAK
12.06.1991 - 18.06.1992                           IZZET GÖDE
18.06.1992 - 16.06.1993                           EKREM KANDEMIR
16.06.1993 - 20.06.1994                           SELAHATTIN ÇOLAK
20.06.1994 - 15.06.2002                           AYTAÇ DURAK
15.06.2002 - 22.04.2004                           MUSTAFA TUNCEL
22.04.2004 - 30.06.2004                           NEVZAT TOPLUKAFA
30.06.2004 - 07.01.2005                           TUNCER TATLIDEDE
07.01.2005 - 22.04.2005                           SABAN BAS
22.04.2005 -                                            ADEM ATILGAN

 
  Bugün 5 ziyaretçi (29 klik) kişi burdaydı!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=